4.- izbový rodinný dom - radová zástavba, štádium dokončenia NA KĽÚČ Nitra - Nitrianske Hrnčiarovce
"pod Zoborom"
Cena: 203.000€

Ponúkame na predaj (prenájom) nadštandardný 4-izbový radový dom nachádzajúcich sa v Nitre pod Zoborom v pešej dostupnosti MHD. 

Okrem vynikajúcej dostupnosti do mesta Nitra sa domy nachádzajú v blízkosti prírody, vinohradov a neďaleko od lesa, čo dáva tejto susedskej komunite výnimočný charakter. 

Radový dom zahŕňa dve parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú priamo pred vchodom, čo zabezpečuje maximálny komfort. 

Interiér pozostáva z troch spální a veľkej obývačky, ktorá poskytuje dostatok priestoru pre všetky rodinné aktivity. K dispozícii je kompletná kuchyňa, vrátane vstavaných spotrebičov - varnej dosky, chladničky, rúry , umývačky riadu. Obývacia izba je krásne osvetlená francúzskymi oknami vedúcimi na terasu a záhradu. Vonkajší obytný priestor poskytuje priateľské posedenie pre rodinu, ako aj pre zábavu. 

Celý priestor vytvára príjemnú komunitnú atmosféru. Domy sú kompletne zariadené, vybavené množstvom odkladacích priestorov a vstavaných skríň. Domy sú klimatizované. 

Celková obytná plocha domu je 105 m2 plus terasa / veranda a záhrada vo veľkosti cca 100 m2. (celková plocha pozemku 255 m2) 

Celá radová domová štvrť je novo postavená. Zahŕňa moderný dizajn a architektúru a nové mestské trendy s použitím vysoko kvalitných materiálov. Dom je k dispozícii na prenájom alebo prípadný predaj okamžite..

V prípade záujmu kontaktujte: 

Buchová 0905525163, 

marika.buchova@gmail.com