AJ  PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI 

MÔŽE  BYŤ  POHODLNÝ


Chcete predať svoju nehnuteľnosť čo najefektívnejšie?

Využite naše desať-ročné skúsenosti vo svete nehnuteľností, pomôžeme Vám nastaviť vhodnú predajnú cenu, profesionálne spracujeme prezentáciu vašej nehnuteľnosti a zvolíme správny marketingový plán predaja.

Viac ako 40% nehnuteľností z nášho portfólia dokážeme predať bez toho aby sa vôbec dostali na internet.


Tomáš Rusovský

Naše služby:

Prezentácia nehnuteľnosti

Významnou súčasťou úspešného predaja je skvelý prezentačný materiál vašej nehnuteľnosti, ktorý pre vás zabezpečíme. Pripravíme kvalitné fotky, zaujímavé videá, lokálne letáky a pútače. Samozrejmosťou je v dnešnej dobe aj internetový marketing na sociálnych sieťach. Aktívne vytvárame dopyt pre Vašu nehnuteľnosť pomocou platenej inzercie na Facebooku, Instagrame, Google či YouTube.

Vytvorenie vizualizácií

Predávate holodom alebo holobyt? Je naozaj dôležité, aby si potenciálny záujemca dokázal predstaviť, ako bude jeho dom či byt vyzerať po dokončení. Preto pre vás vyhotovíme moderné vizualizácie interiéru, ktoré pritiahnu pozornosť a vzbudia záujem u kupujúceho.


Organizovanie obhliadok

Organizáciu obhliadok môžete pokojne nechať v našich rukách. Nemusíte sa ničoho obávať, my všetko naplánujeme a zariadime tak, aby to vyhovovalo časovo vám i záujemcom. Obhliadky organizujeme zväčša dva dni v týždni.

Kompletný právny servis

Pre našich klientov máme k dispozícii kvalifikovaného advokáta s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý zabezpečí kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti. Bezpečne vás prevedieme celým procesom predaja až po odovzdanie nehnuteľnosti novým majiteľom.

Poplatky, úrady, financie

Poplatky za vyhotovenie kúpnych zmlúv, poplatky na katastri a u notára hradíme my. Tiež pre našich klientov zabezpečujeme služby finančného poradcu a vypracovanie znaleckého posudku pre kupujúcich.

Nacenenie nehnuteľností

Pomôžeme Vám nastaviť vhodnú predajnú cenu.Ponuka našich služieb platí v prípade uzatvorenia exkluzívnej dohody o predaji nehnuteľnosti..


Potrebujete viac informácií? 

Zanechajte nám vaše číslo.
Zavoláme vám, všetko vysvetlíme a radi sa s vami stretneme.


Nacenenie nehnuteľnosti

Pomôžeme Vám nastaviť vhodnú predajnú cenu.


Chcem naceniť


Chcem naceniťTomáš Rusovský