Našim klientom poskytujeme BEZPEČNÝ, KVALITNÝ a KOMPLEXNÝ realitný servis pri kúpe, predaji, alebo pri investovaní do nehnuteľností.

VYUŽITE aj Vy naše 11-ročné SKÚSENOSTI vo svete realitného biznisu.

POMÔŽEME Vám nastaviť vhodnú predajnú cenu, PROFESIONÁLNE spracujeme prezentáciu Vašej nehnuteľnosti a zvolíme SPRÁVNY MARKETINGOVÝ PLÁN PREDAJA.

Tomáš Rusovský

Naše služby:

Prezentácia nehnuteľnosti


Významnou súčasťou úspešného predaja je skvelý prezentačný materiál vašej nehnuteľnosti, ktorý pre vás zabezpečíme. Pripravíme kvalitné fotky, zaujímavé videá, lokálne letáky a pútače. Samozrejmosťou je v dnešnej dobe aj internetový marketing na sociálnych sieťach. Aktívne vytvárame dopyt pre Vašu nehnuteľnosť pomocou platenej inzercie na Facebooku, Instagrame, Google či YouTube.


Vizualizácie interiérov


Predávate holodom alebo holobyt? Je naozaj dôležité, aby si potenciálny záujemca dokázal predstaviť, ako bude jeho dom či byt vyzerať po dokončení. Preto pre vás vyhotovíme moderné vizualizácie interiéru, ktoré pritiahnu pozornosť a vzbudia záujem u kupujúceho.


Organizovanie obhliadok


Organizáciu obhliadok môžete pokojne nechať v našich rukách. Nemusíte sa ničoho obávať, my všetko naplánujeme a zariadime tak, aby to vyhovovalo časovo vám i záujemcom. Obhliadky organizujeme zväčša dva dni v týždni.


Kompletný právny servis


Pre našich klientov máme k dispozícii kvalifikovaného advokáta s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý zabezpečí kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti. Bezpečne vás prevedieme celým procesom predaja až po odovzdanie nehnuteľnosti novým majiteľom.


Poplatky, úrady, financie


Poplatky za vyhotovenie kúpnych zmlúv, poplatky na katastri a u notára hradíme my. Tiež pre našich klientov zabezpečujeme služby finančného poradcu a vypracovanie znaleckého posudku pre kupujúcich. 


Nacenenie nehnuteľností


Pomôžeme Vám nastaviť vhodnú predajnú cenu.


KONTAKTNÝ FORMULÁR:


Tomáš Rusovský