AJ  PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI 

MÔŽE  BYŤ  POHODLNÝ


Chcete predať svoju nehnuteľnosť?
Kontaktujte nás:

Tomáš Rusovský
Tel.:0949251688
Email:rusovskytomas@gmail.com

Naše služby:

Prezentácia nehnuteľnosti

Významnou súčasťou úspešného predaja je skvelý prezentačný materiál vašej nehnuteľnosti, ktorý pre vás zabezpečíme. Pripravíme kvalitné fotky, zaujímavé videá, lokálne letáky a pútače. Samozrejmosťou je v dnešnej dobe aj internetový marketing na sociálnych sieťach. Postaráme sa o platenú inzerciu vašej nehnuteľnosti na Facebooku, Instagrame, Google či YouTube.

Vytvorenie vizualizácií

Predávate holodom alebo holobyt? Je naozaj dôležité, aby si potenciálny záujemca dokázal predstaviť, ako bude jeho dom či byt vyzerať po dokončení. Preto pre vás vyhotovíme moderné vizualizácie interiéru, ktoré pritiahnu pozornosť a vzbudia záujem u kupujúceho.


Organizovanie obhliadok

Organizáciu obhliadok môžete pokojne nechať v našich rukách. Nemusíte sa ničoho obávať, my všetko naplánujeme a zariadime tak, aby to vyhovovalo časovo vám i záujemcom. Obhliadky organizujeme zväčša dva dni v týždni.

Kompletný právny servis

Pre našich klientov máme k dispozícii kvalifikovaného advokáta s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý zabezpečí kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti. Bezpečne vás prevedieme celým procesom predaja až po odovzdanie nehnuteľnosti novým majiteľom.

Poplatky, úrady, financie

Poplatky za vyhotovenie kúpnych zmlúv, poplatky na katastri a u notára hradíme my. Tiež pre našich klientov zabezpečujeme služby finančného poradcu a vypracovanie znaleckého posudku pre kupujúcich.

Našou prioritou je predať vašu nehnuteľnosť presne podľa vašich predstáv a v čo najkratšom čase. Počas celého procesu predaja sme tu pre vás, aby sme vám poradili, pomohli a zodpovedali všetky vaše otázky.


Bezplatná ponuka našich služieb platí iba v prípade uzatvorenia exkluzívnej dohody o predaji nehnuteľnosti..


Potrebujete viac informácií? 

Zanechajte nám vaše číslo.
Zavoláme vám, všetko vysvetlíme a radi sa s vami stretneme.


Tomáš Rusovský

Tel.: 0949251688

Email: rusovskytomas@gmail.com