Rodinný dom Melek - Vráble 

Kompletná rekonštrukcia 2022 

Cena: 220.000€

Tomáš Rusovský

Fotogaléria

A-Reality Service Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Melek pri Vrábľoch.

Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2022.

Spravili sme novú zemnú elektrickú prípojku do domu vrátane nových elektrických rozvodov v dome, je vymenená celá strecha vrátane krovu a nového bleskozvodu, dom má nové plastové okná aj bezpečnostné dvere - trojsklo, nové rozvody vody a kanalizácie vrátane novej žumpy 10m3 a nové rozvody kúrenia do radiátorov vrátane nového plynového kotla, je urobená príprava na el. vrátnika, kamerový systém a bezpečnostný systém a tiež sú urobené aj chodníky a terasy zo zámkovej dlažby..

V interiéri sú nové omietky a sadrokartónový strop, nová plávajúca podlaha - dekor dub, nové interiérové dvere. V kúpeľni sú nové obklady a dlažba, veľkorysý sprchový kút, vaňa, umývadlo wc - geberit a v celom interiéri sú osadené led svietidlá..

Kuchyňa má novú kuchynskú linku vrátane spotrebičov - indukčná doska, umývačka riadu, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, digestor a zabudovaný odpadový kôš, všetky spotrebiče sú zabudované..

Dom má úžitkovú plochu 103m2, samostatný sklad s pivnicou 22m2 s výstupom na povalu, plocha pozemku je 736m2 a je celý oplotený.

K dispozícii sú všetky revízne správy a záruka na strechu, kotol, kuchyňu a sanitu..

Dom ponúka pohodlné bývanie pre štvorčlennú rodinu v tichom prostredí s autobusovou dopravou a rýchlou dostupnosťou do Vrábel cca 6min. autom, kde je kompletná občianska vybavenosť.

Cena: 220.000€ 

Bližšie informácie: Rusovský 0949-251-688