Rezidencia "Pri Parku"

Palárikovo 

2. a 3.-izbové byty 

Cena: od 81.900€

Tomáš Rusovský

Fotogaléria

A-Reality Service Vám ponúka na predaj 2 a 3-izbové byty v novom projekte "Pri Parku" v Palárikove.

V novej bytovej zóne "Pri parku v Palárikove" sa nachádzajú dva dvoj-podlažné bytové domy a v zadnej časti 4 radové rodinné domy a 5 samostatných garáží. Obe bytovky sú rozdelené na 2 bloky, v každom bloku sa nachádza 6 bytových jednotiek, celkovo teda 24 bytov. Bytové domy budú postavené moderným nadčasovým spôsobom s využitím všetkých výhod kombinovaného nosného systému - prízemie murovaná stavba a poschodie nízkoenergetická drevostavba. V celej rezidenčnej zóne je k dispozícii pre byty 31 vonkajších parkovacích miest, pre radové rodinné domy 8 parkovacích miest. Celkovo sa v obytnej zóne nachádza 28 bytových jednotiek.


Technické vybavenie bytov:

Tepelné čerpadlo – výroba teplej vody, Rekuperácia, Elektrické podlahové vykurovanie s reguláciou pre každú miestnosť, príprava na pripojenie práčky a umývačky riadu, zásobník na TUV 120L, plastové okná trojsklo el. vypínače a zásuvky.


Lokalita:

Areál "Bývania pri parku" sa nachádza priamo oproti parku s poľovníckym neskorobarokovým kaštieľom Károlyovcov. Historický anglický park o rozlohe 52 ha prislúchajúci k historickému kaštieľu je voľne prístupný. V parku sa nachádza detské ihrisko, jedinečná drevená vodáreň – technická pamiatka z 19. storočia, rímskokatolícky kostol sv. Jána Nepomuckého z 18. storočia a množstvo chodníkov a lavičiek pre oddych a relax.

Oproti bytovej zóny v susedstve parku sa nachádza wellness a relax centrum s oddychovým bazénom a inými vodnými atrakciami, saunami, fitness centrom a masážami. Súčasťou relax centra je aj penzión, jazdiareň, reštaurácia, bowling a vinotéka.

Neďaleké centrum obce tvorí občianska vybavenosť: pošta, obchodný dom, škola, zdravotné stredisko, dom kultúry a obecný úrad.

V blízkosti (Šurany-letisko) sa nachádza golfový klub "Airport Golf Club" s 9 jamkovým ihriskom a možnosťou okrem golfu zahrať si aj footgolf, disc golf, či zastrieľať z luku.


Vzdialenosti: 

Nové Zámky 12km 14min. autom, Šurany 10km 11min. autom, Šaľa 26km 25min. autom


Cena v štádiu HOLOBYT:


2-izbové byty od 81.900€ bez parkovacieho státia (+ 6.000€ parkovacie státie) 

Výmera: od 49.82m2 vrátane loggie a skladu


3-izbové byty od 119.900€ bez parkovacieho státia (+ 6.000€ parkovacie státie)

Výmera: od 69,61m2 vrátane loggie a skladu


Kolaudácia a dokončenie bytov je naplánované na december 2023.

Bližšie informácie: Rusovský 0949251688