RODINNÁ  USADLOSŤ  S  VLASTNÝM  JAZEROM

"VČELÍ  MAJER" 

BELLOVA  VES

Cena: na vyžiadanie

Tomáš Rusovský

A-Reality Service ponúka na predaj rodinnú usadlosť v okrajovej časti obce Bellova Ves.

Usadlosť sa rozprestiera na bezmála dvojhektárovom rovinatom pozemku, obklopenom zeleňou a lemovaný je z jednej strany potokom.

Terajší majitelia využívajú nehnuteľnosť ako rodinnú farmu "Včelí Majer" s chovom včiel, čo napovedá aj samotný názov, ale je tu tak isto aj chov hospodárskych zvierat, nie však na biznis, ale chovajú sa ako domáci miláčikovia.

Na ploche 2400m2 v zadnej časti areálu sa rozprestiera súkromné jazero so štrkovým podložím, ktoré je zásobované spodnou vodou, ideálna vec na horúce letné dni.

Nehnuteľnosť tiež ponúka dva rodinné domy.

Jeden z nich je rodinný dom o zastavanej ploche 325m2, teda ponúka komfortný priestor pre rodinu.

Má 5 izieb, priestrannú halu s kuchyňou a obývačkou, 2 kúpeľne, veľký šatník, zimnú záhradu, obrovskú terasu a ako bonus krytý bazén.

Dom číslo dva je na brehu jazera v zadnej časti pozemku.

Tento dom je poschodový o zastavanej ploche 83m2 a ponúka úžitkovú plochu viac ako 160m2. Slúži ako ubytovanie pre návštevy z rodiny, ale tiež sa aj prenajíma pre rodiny s deťmi na víkendový relax.

Na prízemí je spoločenská miestnosť s kuchyňou a poschodie je určené na nočnú časť s tromi samostatnými izbami.

V prízemnej časti je umiestnená výrobňa piva a medu schválená hygienou.

Vyrába sa tu medové pivo podľa vlastnej originálnej receptúry s vlastnou ochrannou známkou registrovanou v Slovenskej republike. Za výrobu tohto piva majiteľ dostal od Slovenského zväzu včelárov ocenenie "Bronzová včela".

Med a medové produkty majú udelený dekrét od Slovenského zväzu včelárov pre používanie "Slovenský med" na etikete produktu.

Celý areál je oplotený a je pod závlahou, ktorá je napojená na vodu zo studne, na ktorú sú napojené aj stavby. Na vykurovanie slúži tepelné čerpadlo a invektory. K dispozícii je aj technika ako traktor, kosačka, vyžínače, centrála atď..

Nehnuteľnosť Včelí Majer sa nachádza v naozaj nádhernom, tichom prostredí ako stvorenom na relax, ale taktiež ponúka aj podnikateľské využitie v podobe už rozbehnutej výroby piva a medu. Podnikanie sa dá rozšíriť o chov hospodárskych zvierat alebo pestovanie ovocia a zeleniny, ubytovacie služby.

Cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie

Bližšie informácie: Tomáš Rusovský 0949-251-688

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti A-Reality service, s.r.o.